fridge.menu довідник продуктів

Asda сироп від кашлю 300 мл

Asda

300 ml

Штрих-код
5051413321065

Склад

Кожні 5 мл містять Гвайфенезин 100 мг як активний інгредієнт. Також містить рідку глюкозу, метил-4-гідроксибензоат (E218), карамель, аромат вишні Морело, лимонну кислоту, сахарин натрію, цитрат натрію, кармуазин (E122), етанол, очищену воду.

Заспокоює та полегшує кашель з виділенням мокротиння.

Харчова цінність на 100 г/мл

Харчової цінності в наших джерелах немає.

Дієтичні ознаки

  • Автоматично: вегетаріанське
  • Автоматично: пісне
  • Автоматично: без лактози

Виведено зі складу, а не заявлено виробником. Якщо склад неповний, ознака може бути неточною.

Схожі товари

Порівняти

Порівняти з іншим товаром за складом і КБЖВ

Ця функція ще в розробці.